Kur atpūšas sporta entuziasti? Optibet sporta bārā!

Ir cilvēki, kuriem sporta pārraižu skatīšanās TV un sacensību vērošana klātienē nav tikai veids, kā izklaidēties. Tas ir hobijs, sirdslieta un pat neatņemama dzīves daļa. Fanot par sportu vienatnē nav tik aizraujoši, tādēļ līdzjutēji parasti pulcējas kompānijās, lai kopīgi izbaudītu līdzi jušanas garu un atbalstītu iecienītākās komandas un sportistus. Un viena no šādām vietām, kur atpūšas sporta entuziasti, ir Optibet sporta bārs.

Sports ikvienā detaļā

Ienākot jebkurā no Optibet sporta bāriem, uzreiz sajutīsi to īpašo atmosfēru, kas šeit valda. Telpas ir iekārtotas modernā un sportiskā stilā, izmantojot ērtas un kvalitatīvas mēbeles. Vietām manāmi sportiska dizaina elementi, kas atgādina, ka esi ieradies vietā, kur sports ir karalis! Pieejamas sēdvietas gan tiem, kas ieradušies vieni vai divatā, gan arī galdiņi ar dīvāniņiem lielākām kompānijām, kas vēlas izklaidēties, atpūsties un lieliski pavadīt laiku. Telpu iekārtojums veidots, lai apmeklētāji viens otram netraucētu un varētu baudīt sporta bārā pavadīto laiku. Vairākās vietās bārā ir izvietoti lieli, augstas kvalitātes ekrāni, uz kuriem tiek translētas dažādas sacensības, spēles, kā arī sporta ziņas, lai atnākušie varētu sekot līdzi jaunumiem. Sporta bārā strādā atraktīvi, draudzīgi un profesionāli darbinieki, kas rūpējas par apmeklētāju apkalpošanu augstākajā līmenī.

Sportiskas maltītes un dzērieni

Fanošana par sportu un līdzi jušana paņem daudz enerģijas, tāpēc Optibet sporta bārs saviem apmeklētājiem piedāvā uzpildīt enerģijas rezerves, pasūtot kādu no lieliskajiem ēdieniem, kas atrodami ēdienkartē. Šeit pieejams daudz vairāk nekā tikai uzkodas –sporta bārs piedāvā arī salātus, zupas, gaļas, zivju ēdienus, pastu, kā arī desertus, no kuriem Tu gluži vienkārši nespēsi atteikties!

Arī dzērienu sortiments šajā sporta bārā ir veidots sportiskā garā, piedāvājot izvēlēties no plaša piedāvājuma dažādām gaumēm. Šeit ko savām vēlmēm atbilstošu atradīs gan tie, kam kārojas kas silts, piemēram, kafija, gan tie, kuri dod priekšroku stiprākiem aukstajiem dzērieniem.

Izvēlies sev tuvāko sporta bāru

Šobrīd Optibet sporta bāri atrodas sešās dažādās vietās, lai Tu varētu izvēlēties un apmeklēt to, kas atrodas Tev izdevīgākā vietā:

  • Rīga, Kr.Barona iela 108;
  • Rīga, Dzelzavas iela 17;
  • Rīga, Lubānas iela 113a;
  • Rīga, Arēna Rīga (bārs atvērts tikai pasākumu laikā);
  • Jūrmala, Jomas iela 61;
  • Jelgava, Pasta iela 51/2.

Katrs no sporta bāriem ir nedaudz atšķirīgs, taču tos vieno apmeklētāju mīlestība pret sportu, patīkamā gaisotne, kā arī gardi ēdieni un dzērieni. Turklāt atceries, ka darba dienās no plkst.12.00 līdz 16.00 Optibet sporta bāros spēkā ir īpašais dienas piedāvājums, kura ietvaros vari nobaudīt gardas un spēcinošas pusdienas par īpaši draudzīgu cenu!
   

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju