Labākas kvalitātes augsne un lielāka un kvalitatīvāka raža!

Lai izaugtu labi un veselīgi stādi, ārkārtīgi svarīgi izvēlēties pareizu augšanas vidi. Kā piemērotāko materiālu labvēlīgai stādu audzēšanai Biolan piedāvā Universālu dārza substrātu, kas sagatavots no ekoloģiski tīras kūdras. Substrāta sastāvā ir augiem nepieciešamas svarīgākās, proporcionāli sabalansētas barības vielas un mikroelementi; substrāts ir bagātināts minerālmēsliem. Tas ir porains, labi uzsūc ūdeni, aiztur mitrumu, tajā nav slimību infekciju materiālu. Tāpat substrāts nesatur nezāļu sēklas, slimību izraisītājus un citus piemaisījumus. 

Pirms lietošanas substrātu nepieciešams paturēt istabas temperatūrā, sadrupināt un, ja nepieciešams, samitrināt. 


Puķu un dārzeņu audzēšanai

Biolan Universālais dārza kūdras substrāts piemērots dārzeņu un puķu audzēšanai siltumnīcā un atklātā laukā, tīrā veidā vai arī sajaukts ar augsni. Lielākajai daļai augu Biolan Universālā dārza kūdras substrātā esošās barības vielas pietiek visai vasarai. Augiem, kuri barības vielas patērē ļoti lielā daudzumā, papildus mēslošanai ieteicams lietot Biolan Dabīgo mēslojumu. Piemēram, tomātu un gurķu mēslošana: 0,5 litri Biolan Dabīgā mēslojuma uz vienu stādu trīs reizes vasaras laikā.


Dēstu audzēšanai

Biolan Universālais dārza kūdras substrāts piemērots arī dārzeņu puķu dēstu audzēšanai. Substrātā esošo barības vielu krājums lielākajai daļai dēstu pietiek visam augšanas periodam. Tādiem augiem kā tomātiem un gurķiem, kuri patērē ļoti daudz barības vielu, dēsta stadijā ir nepieciešama papildus mēslošana. Šajā gadījumā kā mēslojumu var izmantot Biolan Vistu mēslu granulas 0,5 dl un 1l lielu ūdens. Mēslojumu var iebērt podiņa apakšā pirms stāda iestādīšanas. 


Augsnes uzlabošanai

Biolan Universālais dārza kūdras substrāts izmantojams arī kā uzlabošanas materiāls kā sausai, smilšainai augsnei, tā arī blīvai un mālainai augsnei. Ieteicamā deva ir maiss kūdras uz 5 m². Pavasarī, augsnes sagatavošanas laikā, vienmērīgi iestrādājiet kūdru dārza augsnē. 

Pieejamie Biolan Universālā kūdras substrāta tilpumi: 50 l, 75 l, 180 l, 280 l.


Biolan kūdras substrātus meklē veikalos:

“Mājai Dārzam Atpūtai” Smiltenē un Gulbenē

“Uni bode” Apē, Raunā, Mēros

 20190325-1215-majai-darzam-un-atputai.jp

20190325-1215-mini-bode.jpg


Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju