Saderināšanās ziemā: ziemeļu pasakas pieskāriens

Klāt saltie ziemas mēneši, bet siltums sirdī neatdziest? Vai esat iedomājušies, ka saderināšanās ziemā var būt elpu aizraujoša un pat eksotiska? Aukstums ir tikai ārējs faktors, un tieši ziemas mēneši ir laiks, kad daudzi pāri izvēlas spert soli tuvāk kāzu dienai. Par to, kāpēc bildinājums ziemā var kļūt par neaizmirstamu piedzīvojuma sākumu, lasi šajā rakstā!


Saderināšanās ir ceļa sākums

Bildinājums ir viens no skaistākajiem dzīves mirkļiem, taču neapšaubāmi tas ir arī ļoti nopietns lēmums. Pēc saderināšanās seko aizraujošs ceļš:

 • tiek pateikts pirmais „jā”;
 • tiek noteikts kāzu datums;
 • tiek plānotas un organizētas kāzu svinības.


Bildinājumā pateiktais „jā” ir arī akceptējums kāzu rīkošanas sākumam. Tieši tāpēc šim mirklim ir jābūt īpašam, un jāizvēlas tam atbilstošs datums. Nereti visdziļākās un patiesākās domas un idejas mēs atnāk tieši gada nogalē, kad apdomājam aizvadīto gadu un aizdomājamies par jaunā gada sākumu. Kā saderināšanās var kļūt par jūsu jaunā dzīves posma spožo sākumu?

 

Aukstums var būt silts

Pastāv stereotips, ka ziema ierobežo laikā un telpā, taču to var interpretēt arī kā vieglāk veicamu izvēli. Tieši ziemā iekštelpas šķiet vismājīgākās, un patveršanās vienam pie otra - vissirsnīgākā! Saderināšanās ir ļoti intīms process, un civillikumā tiek skaidrots kā savstarpējs solījums, tomēr mūsdienās tik pat pašsaprotami ir dalīties ar saviem privātās dzīves skaistākajiem mirkļiem. Atcerieties, ka tieši gada darbīgākajā posmā ir daudz vienkāršāk pārsteigt savu mīļoto negaidīti!  


Sākumā līgavainim ir jāizvēlas, vai bildinājums notiks:

 • publiskā telpā;
 • privātā atmosfērā.

Izvēle noteikti ir atkarīga arī no pāra ikdienas ieradumiem, preferencēm un rakstura. Taču priekšrocības veiksmīgai saderināšanās būs tieši ziemas periodā, jo:
tas būs patīkams pārsteigums ikdienas rutīnā;
gaišā noskaņa, tumsa un baltā sniega krāsa radīs atbilstošu atmosfēru;
pakalpojumu cenas mēdz būt zemākas tieši klusajā periodā.
 

Bildinājums ar aprēķinu

Saderināšanās ziemā ir labi aprēķināts laiks, lai plānotu kāzu datumu. Dažiem pārim pietiek ar 6 mēnešiem, tomēr, atkarībā no kāzu apjoma, organizēšanas darbi var aizņemt arī 9 līdz 12 mēnešiem.  Ja jums abiem patīk kontrasti, tad saderināšanās dienai ziemā var sekot:

 • kāzas vasarā;
 • kāzas skaistajā zelta rudenī;
 • kāzas ziemas pasakā.

Arī kāzas ziemas pasakā atgādinās par saderināšanās dienu, un tad varēsiet atkal ielēkt kontrastā, pavadot neaizmirstamu medusmēnesi kādā karstā, eksotiskā dienvidu nostūrī! Tomēr atgriezīsimies pie bildinājuma - būtiskākā vīrieša saderināšanās uzdevuma!

 

Pārdomāts bildinājums

Vai gredzena atrašana vien rada galvassāpes? Gribas, lai pārsteigums ir izdevies un pārdomāts? Tad ir būtiski pievērst uzmanību:

 • īpašiem datumiem (mēneša jubilejas diena vai, piemēram, svētki - Jaunais gads vai Valentīndiena);
 • jūsu mīļākajām vietām (varbūt ir kāds iecienīts restorāns vai vieta, kurā notika jūsu pirmais randiņš?);
 • kopīgiem hobijiem, lai pārvērstu bildinājumu piedzīvojumā.

Atcerieties, ka jūs pazīstat savu dāmu vislabāk, tāpēc zināsiet vai labāk izvēlēties mierīgu vakaru iekštelpās vai piedzīvojumu dabā. Atliek tikai ļauties savai fantāzijai!

 

Izvēlies atbilstošāko

Kāzu medijs LĪGAVĀM iesaka dažādas idejas neaizmirstamiem un skaistiem bildinājumiem ziemas mēnešos:

 • romantiska saderināšanās mājās, sveču apgaismotā vakarā;
 • bildinājums restorānā ar gredzenu desertā;
 • bildinājums - pārsteigums (publisks bildinājums darba vietā vai kādā saviesīgā pasākumā);
 • bildinājums - piedzīvojums (pārgājiens ar tējas termosu pa dabas takām vai ceļojums ārpus Latvijas, piemēram, kalna virsotnē).


Izvēlieties šo dienu padarīt tādu, lai abi justos komfortabli, ērti un pacilāti. Līgavām.lv piedāvā idejas un risinājumus skaistai kāzu procesa rīkošanai un novēl iesākt kopīgo ceļu kā ziemas pasakā!

Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju