Vīriešu uzvalki – 3 nozīmīgi kritēriji, ko ņemt vērā, tos iegādājoties

Neatkarīgi no tā, vai plāno uzposties par godu svētkiem vai vienkārši doties ikdienas gaitās, labs uzvalks ir viens no tiem apģērba gabaliem, kuram noteikti jāatrodas katra vīrieša skapī. Mūsdienās uzvalki ērti nopērkami arī internetā, taču, kā izvēlēties pareizo? Tiešsaistes tirgošanās platforma Andelemandele ir apkopojusi 3 nozīmīgākos uzvalka iegādes kritērijus!

1. Noskaidro savu izmēru

Nepareiza izmēra vīriešu uzvalki – pārāk plati vai pārāk šauri – „krīt acīs” un bojā priekšstatu par elegantu koptēlu. Lai iegādātos piemērotu uzvalku, vispirms noskaidro savu auguma garumu un noņem arī pārējos mērus:

 • no viena pleca līdz otram. Mērījumus veic mugurpusē, pie kakla pamatnes, sekojot muguras dabiskajām līnijām;
 • no pleca līdz rokas locītavai – iekšpusē un ārpusē, lai noskaidrotu vēlamo piedurkņu garumu;
 • ap krūškurvi – tā platākajā daļā;
 • ap gurniem – arīdzan to platākajā daļā;
 • ap vidukli – nabas apvidū. Nespied mērlenti pārāk cieši, atstāj vietu kustībai;
 • no gurniem līdz apaviem – kājas iekšpusē un ārpusē, lai uzzinātu atbilstošu bikšu staru garumu. Bikšu starai jāpieskaras kurpju virspusei, tā nedrīkst atrasties uz zemes.

Pieraksti iegūtos ciparus un, iepērkoties, salīdzini tos ar izmēru tabulu vai norādītajiem parametriem!


2. Pievērs uzmanību krāsai

Ideālā gadījumā Tavā skapī vajadzētu atrasties vairāku krāsu uzvalkiem dažādām situācijām (piemēram, tumšākas krāsas ziemai, gaišākas – vasarai, košākas –  jautrai ballītei utt.). Arī tad, ja Tava ikdiena neparedz biežu tērpšanos uzvalkā, Tev noteikti noderēs labs klasiskas krāsas uzvalks, piemēram:

 • melns – klasiskāks par klasisku šis uzvalks Tev kalpos gan, apmeklējot formālus pasākumus un svinības, gan nopietnas biznesa tikšanās. Melni uzvalki ir lieliski piemēroti gadījumiem, kad nepieciešams izskatīties pašpārliecinātam un profesionālam;
 • tumši zils – laba izvēle, ja vēlies apģērbties atbilstoši lielam vairumam gadījumu, vienlaikus izskatoties eleganti un jauneklīgi;
 • ogļu pelēks – šīs krāsas vīriešu uzvalki ir ārkārtīgi praktiski. Tos iespējams kombinēt ar dažādu krāsu (piemēram, melniem vai brūniem) aksesuāriem. Turklāt pelēkas krāsas uzvalki neakcentē to nēsātāju jaunību, tādēļ ir lieliski nobrieduša koptēla radīšanai.


20181227-1042-andelemandele-uzvalki-2-ma

Foto: Pixabay.com / rawpixel


3. Izvēlies kvalitāti

Lai uzvalki izskatītos lieliski nepietiek tikai ar pareiza izmēra un krāsas izvēli. Iepērkoties, pievērs uzmanību arī to:

 • audumam – dod priekšroku dabīgiem, kvalitatīviem audumiem, kas var lepoties ar ilgmūžību, piemēram, vilnai;
 • šuvēm – noskaidro, vai šuves ir līdzenas un stingras?
 • detaļām – palūkojies, kā nostrādātas kabatas, pogcaurumi un atloki? Vai nekur nekarājas diegi?


20181227-1043-andelemandele-uzvalki-3-ma

Foto: Pixabay.com / StockSnap


Kā izdevīgi iegādāties kvalitatīvu uzvalku?

Labi pašūts uzvalks ir viens no dārgākajiem apģērbiem vīrieša garderobē. Taču, iepērkoties gudri, ir iespējams gan iegādāties kvalitatīvu, ilgi kalpojošu un vizuāli pievilcīgu uzvalku, gan ietaupīt finansiālos līdzekļus. To iespējams paveikt, izvēloties saudzīgi lietotu uzvalku internetā.

Piemēram, Andelemandele pieejami dažādas krāsas, izmēru un pielietojuma vīriešu uzvalki gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem.

Turklāt uzvalki Andelemandele iegādājami tieši no to pārdevējiem. Tas nozīmē, ka pirms apģērba pirkšanas, Tev ir lieliska iespēja sīki iztaujāt preces iepriekšējo īpašnieku un iegūt precīzus parametrus, lai saprastu, vai nolūkotais uzvalks būs piemērots Tev!  Tāpat noderīgi būs noskaidrot arī noskatīto drēbju stāvokli un pajautāt:

 • cik reizes izvēlētais uzvalks vai uzvalki ir vilkti?
 • ko ņemt vērā, uzvalku kopjot?
 • kāda ir auduma kvalitāte?
 • vai krāsa atbilst fotogrāfijā redzamajai?


Lieliska uzvalka iegāde nepavisam nav sarežģīta, ja zini, ko vēlies un zini, kur to atrast! Andelemandele kvalitatīvie, saudzīgi lietotie uzvalki ir vēl tuvāk nekā Tev šķiet! Ienāc, reģistrējies un satiec savu jauno drēbju kārtu jau šodien!

 


Reklāmraksti

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju