Rudens izlaidums Smiltenes tehnikumā

Ņemot vērā mācību programmu daudzveidību, Smiltenes tehnikumā izlaidumi notiek vairākas reizes gadā. 27.oktobrī izglītību apstiprinošus dokumentus saņēma astoņi Jauniešu garantijas programmas grāmatveži, deviņi veterinārārsta asistenti, astoņpadsmit celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķi un piecpadsmit neklātienes veterinārārsta asistenti. 

“Skolai neierastā laikā ražas svētki. Priecājamies, ka tehnikumā šie svētki ir vairākas reizes gadā,” absolventus uzrunāja skolas direktors Andris Miezītis. “Jauniešu garantijas programmas un neklātienes piedāvājumus bieži izvēlas cilvēki, kuri savā dzīvē jau kaut ko ir sasnieguši. Daži no jums atnāca uz tehnikumu ar augstskolas diplomu kabatā. Paldies, ka uzticējāties mūsu skolai! Paldies skolotāju kolektīvam, kas centās jums iedot zināšanas, jo to nekad nav par daudz. Darba tirgū mums ir jāspēj konkurēt ar lielo Eiropu. Paldies, ka kopā esam varējuši tikt līdz šim skaistajam brīdim! Priecāsimies, ja atgriezīsieties tehnikumā! Kāds – varbūt lai papildinātu zināšanas vēl kādā citā jomā, cits  - kā kolēģis… Lai jums visiem labs ceļa vējš! Esiet savā dzīvē drosmīgi!”

Tehnikums lepojas ar absolventu panākumiem profesionālās kvalifikācijas eksāmenos. Visaugstākā vidējā atzīme tajos  eksāmenā šoreiz bija neklātienes veterinārārsta asistentiem - 8,7 balles. Celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķiem – 7,8 balles, grāmatvežiem – 7,6 balles, veterinārārsta asistentiem – tikpat. 

Pirmie diplomu saņēma grāmatveži. Šo mācību programmu tehnikums 2015. gadā pārņēma no Jaungulbenes profesionālās vidusskolas. 

Pirms pusotra gada mācības tehnikumā sāka piecpadsmit nākamie grāmatveži, bet diplomu saņēma astoņi. Skolotājas Santa Kreišmane un Inga Grigule no sirds priecājas par ikvienu, kurš pārvarēja grūtības un sasniedza iecerēto mērķi. “Jūs esat apguvuši nopietnu profesiju. Taču atcerieties – dzīve nav tikai darbs. Lai jums vienmēr būtu kāds skaists sapnis! Lai veicas arī visās pārējās jomās,” audzēkņiem vēlēja skolotāja Santa Kreišmane.

 Drošu lidojumu saviem “taurenīšiem” novēlēja arī Jauniešu garantijas veterinārārstu asistentu kursa  audzinātāja Inese Dūjiņa. 

“Lai vienmēr būtu kaut kas, ko gribi iemācīties, ko gribi darīt! Kāda vieta, kur vēlies nonākt un cilvēks, kuru gribi satikt,” savējos, Jauniešu garantijas programmas celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķus uzrunā skolotāja Anda Kalniņa. 

“Esiet laimīgi! Cilvēkam ir jābūt laimīgam! Kad? – Tūlīt! Kur? – Tepat! Kā? - Darot citus cilvēkus laimīgus!” draudzīgajam neklātienes veterinārmedicīnas kursam vēlēja audzinātāja Līga Ābeltiņa. Laimīgu ceļa vēju. 

Paldies skolas vokāli instrumentālais ansamblis “Bultas” un JG programmas veterinārmedicīnas kursa audzēknim Kārlim Rudzītim par skaisto muzikālo sveicienu!


Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju