Zinību diena Smiltenes vidusskolā 3

Piektdien, 1. septembrī, Smiltenes vidusskolas skolēni, viņu vecāki un pedagogi uz Zinību dienas pasākumu pulcējās pilsētas centrā – Baznīcas laukumā. Pēc oficiālajām uzrunām un priekšnesumiem skolēni devās svētku gājienā uz skolas ēkām Dakteru un Dārza ielā. Uz skolu Rīgas ielā bērnus nogādāja autobusā.

Komentāri 3

kolibrri

Vai kādam patika zinību dienas pasākums neskaitot pašus organizatorus? Man ir priekšlikums nākošgad rīkot pasākumu Jāņkalnā vai organizēt dalībnieku izvietojumu Baznīcas laukumā, lai kāds arī varētu kaut ko redzēt! Lai gan šogad ko redzēt tāpat nebija…. Laikam jau tādēļ, ka prezidentu gaidām…, bet vai bērni nav vissvarīgākais? Un bija tādi, kuriem šī bija pati pirmā, neaizmirstamā skolas diena!

pirms 3 gadiem, 2017.09.02 12:06

irminka

Beidz bija forši! Nākamgad iesaku pilsētā visādas aktivitātes organizēt kā tas ir arī Valmierā, Cēsīs, un citur.

pirms 3 gadiem, 2017.09.02 13:48

kolibrri

Jā, vāji apskaņots, bāls pasākums, kuru varēja redzēt tikai tie, kas paši uzstājās. Abi mani skolnieki teica, ka neko nav varējuši redzēt aiz citu mugurām. Tāpat arī pieaugušie nevarēja redzēt, kas notiek uz skatuves, jo tā bija tik zema. Un kad vēl liela daļa uzlaida lietussargus… Saprotu pirmīšu vecākus, kas bija sastājušies pie skatuves bērniem priekšā, jo viņiem taču šī diena ir īpaša! Bet tad ir jāpārdomā par dalībnieku izvietojumu, kaut vai laukuma centru atstājot tukšu kā agrāk skolas līnijās. Nekādu priekšnesumu vai pārsteigumu, kas patiktu bērniem un radītu īstu svētu sajūtu vai vismaz viesmākslinieku kā tas bija pagājušogad. Tikai uzrunas, garlaicīgi mīmi un laikam vietējā popgrupa Okay, kas uzstājās 2x un visiem jau ir… Skolēni tikmēr pavadīja laiku jautras sarunās par vasaras piedzīvojumiem. Laikam jau šoreiz pietrūka ideju un izpildītāju, jo līdzekļu saturīgu pasākumu organizēšanai pašvaldībai taču ir diezgan!
Par aktivitātēm piekrītu – pagājušā gadā izskanēja ideja turpināt tradīciju organizēt 1.septembri kā svētkus bērniem…ļoti ceru, ka tas piepildīsies!

pirms 3 gadiem, 2017.09.02 15:00

Izglītība

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju