Aizvadītajā nogalē notikušas kārtējās basketbola spēles Smiltenes un Cēsu atklātajā čempionātā

1.decembrī notika kārtējās Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta (VBL) 5 spēles.

1.spēle:  “Grundzāle” –“KK Valgamaa”. Gaidījām sīvu cīņu, bet igauņu nepilnais sastāvs liedza viņiem līdzvērtīgi pacīnīties. Uzvarēja “Grundzāle” ar 64:46. Ivaram Blīgznam 16 punkti, Erik Kerk 15.

2.spēle: “PATA Strenči”- “SK Urvaste”. Pirmajā puslaikā līdzīga spēle, otrajā, spēlējot bez rezervistiem, pagura un likumsakarīgs iznākums. “ SK Urvaste” uzvarēja 91:67. Jan-Samuel Vogelainen 32 punkti, Kasparam Ielītim 29.

3.spēle: “Apse”-“Vudlande”. “ Vudlandes” neliels pārsvars visu spēles laiku, īpaši galotnē, jo cēsinieki spēlēja praktiski bez maiņām. Ervīns Ivanovs “ Vudlandei” guva 34 punkti, Kristaps Kiršteins “Apsei” 36.

4.spēle: “top!”-“VEF BA Valkā”. Izvērtās par ļoti interesantu un saistošu spēli. Gandrīz visu spēles laiku nelielā vadībā bija “top!”. “top!” komandai bija fantastisks līdzjutēju atbalsts. Tas iespējams arī palīdzēja komandas spēlētājiem mobilizēties un uzvarēt ar 74:62. Artim Jokstam 20 punkti, Ričardam Viesturam Cifersonam 14.

5.spēle. “Bonoparti”-“Rakši”. Trīs ceturtdaļas samērā līdzīga spēle. Cēsiniekiem tikai neliels pārsvars. Pēdējā ceturtdaļā viņi tomēr bija pārliecinošāki un uzvarēja ar 71:60. Mārtiņam Ošeniekam 27 punkti. Gatim Palmam 17.

Sīkāka informācija par Smiltenes un Cēsu uatklāto čempionātu Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.   

Nākošās spēles 14. un 15.decembrī.

Vairāk fotogrāfiju BK Smiltene facebook.com profilā.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju