Aizvadītas piecas basketbola spēles Smiltenes un Cēsu atklātajā (VBL) čempionātā

24.novembrī notika Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta (VBL) 5 spēles.

1.spēle:  “Fāterīši” –“Metālu pasaule”. Daudz sīvas cīņas, bet meistarība ņēma virsroku. Uzvarēja “Metālu pasaule” ar 82:54. Ivo Ducenam 29 punkti, Jurim Laķim 15.

2.spēle: “BK Smiltene”- “Smiltene U-19”. Pirmā puslaikā līdzīga spēle, otrā pieredze ņēma virsroku. 68:40 “BK Smiltene” labā. Elgaram Felcim 20 punkti, Artūram Garaissils 11.

3.spēle: “99-tie”-“BK Bonoparti”. Ļoti līdzīga spēle vairāk kā 2 ceturtdaļas, bet tad “99-tie” lēnām pārņēma vadību un uzvarēja ar 72:57. Aleksim Brālītim 32 punkti.

4.spēle: “Vudlande”-“VEF BA Valkā” (jaunu spēlētāju komanda, kura piedalās arī LBL2 čempionātā). Bija gaidāma interesanta sacensība. Tā arī notika. Gandrīz visu spēles laiku 5-7 punktu pārsvars “Vudlandei”. Kvalitatīvs basketbols, kur pieredzējušākie “Vudlandes” spēlētāji bija pārāki ar 80:73. Raineram Kalniņam 26 punkti, Ralfam Leimanim 19.

5.spēle. “top!”-“SK Urvaste”. Cerējām uz līdzīgu spēli, taču “lēnie” igauņi spēlēja tik ātru un fizisku basketbolu, ka mūsējie bieži vien netika līdzi. Loģisks rezultāts. 78:49 igauņu labā. Eriko Roosimaa guva 21 punktu, Kaspars Paegle 19.


Sīkāka informācija par Smiltenes un Cēsu uatklāto čempionātu Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.    

Vairāk fotogrāfiju no aizvadītajām spēlēm. 


Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju