Aizvadītas trešās kārtas spēles Smiltenes un Cēsu atklātajā čempionātā basketbolā

Sestdien, 14.decembrī, notika 2 spēles Smiltenes un Cēsu atklātajā čempionātā basketbolā (VBL)

Pirmajā tikās BK Smiltene un Rakši. Pirmais puslaiks ar nelielu Rakšu pārsvaru. Otrā puslaikā smiltenieši pievilka, bet tad daudzo kļūdu dēļ ļāva pārņemt Rakšiem stabilu vadību un uzvarēt ar 75:52.

Otrajā spēlē Fāterīši pret 99-tajiem parādīja, ka nākuši cīnīties un pirmo puslaiku noslēdza savā labā ar rezultātu 33:22. Otrajā puslaikā jaunieši (99-tie) saprata, ka nekādi joki nebūs un sakārtojot savu spēli, guva pārliecinošu uzvaru 88:50.

Svētdien, 15.decembrī, Smiltenes sporta hallē notika 4 spēles 1.līgā

1.spēlē tikās 2 igauņu komandas SK Urvaste un KK Valgamaa. Žēl, bet KK Valgamaa atkal bija ieradusies vājinātā sastāvā un līdz ar to likumsakarīgs gala iznākums 91:S7 KK Urvaste labā.

2.spēlē top! Iesāka ļoti pārliecinoši. Ieguva nepilnu 10 punktu handikapu un, veicot regulāras spēlētāju maiņas, šo pārsvaru uz spēles beigām vēl vairāk palielināja. Jāatzīmē Ričarda Meldera (pirms vairākiem gadiem bijis jauniešu izlašu vairākās vecuma grupās dalībnieks) pienesums top! Komandas labā. Rezultāts 58:76.

3.spēlē tikās Grundzāle pret Vudlandi. Vudlande bija praktiski savā labākajā sastāvā un Grundzāles spēlētājiem neatstāja praktiski nekādu cerību, pārņemot vadību no pirmajām minūtēm un pārsvaru tikai palielinot. Spēles rezultāts 91:51.

4. spēlē tikās Cēsu komanda Apse pret VEF BA Valkā. Cerējām uz sīvu spēkošanos, diemžēl arī šajā spēlē izpalika, jo valcēnieši atbrauca vājinātā sastāvā un līdz ar to cēsnieki guva pārliecinošu uzvaru 96:56.

Sīkāka informācija:

Sīkāka informācija par Smiltenes un Cēsu uatklāto čempionātu Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.