Aizvadītas trīs basketbola spēles Smiltenes un Cēsu atklātajā čempionātā

Aizvadītās nedēļas svētdienā, 12.janvārī norisinājās kārtējās Vidzemes basketbola līgas (VBL) Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta spēles. 

Pirmajā spēlē tikās Fāterīši ar Bonopartiem. Kopumā mazrezultatīva un kļūdām bagāta spēle, kurā prevalēja aizsardzība pār uzbrukumu. Pirmā ceturtdaļa līdzīga, taču pēc tam vadību pārņēma Bonoparti, ko spēja noturēt līdz spēles beigu signālam 54:43.

Otrajā spēlēja Rakši pret 99-tiem. Šajā spēlē pierādījās, ka ne par velti Rakši ir 2.līgas līderi. 99-tie bija cieši nolēmuši pacīnīties par uzvaru, taču, lai kā viņi centās, apturēt Rakšu veiksmīgos uzbrukumus nespēja. Epizodiski gan 99-tie rezultātu samazināja līdz 2 precīziem metieniem, taču neko vairāk. Rakši uzvarēja ar 76:55.

Trešā spēle principā bija spēle par 2.vietu 2.līgā. Abu komandu sastāvi bija diez gan optimāli. Sākumā BK Smiltene iesāka ļoti pārliecinoši un pārņēma vadību. Pēc tam Metālu pasaule izlīdzināja spēli, taču tā tik un tā turpinājās ar nelielu smilteniešu pārsvaru. Spēles galotne bija ļoti intriģējoša, kurā BK Smiltene spēja noturēt pārsvaru un uzvarēt ar 74:64.

Sīkāka informācija par Smiltenes un Cēsu uatklāto čempionātu Latvijas Basketbola savienības mājas lapā.

Nākošās spēles 26.janvārī Cēsīs.

Vairāk fotogrāfiju basketbola klubs Smiltene Facebook profilā.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju