Aizvadītas “Vudlande” VBL - Smiltenes un Cēsu atklātā čempionāta 1.līgas izslēgšanas spēles

Svētdien, 17.martā, Smiltenes sporta hallē uzsāka izslēgšanas spēles arī Vidzemes basketbola līgas (VBL) 1.līgas komandas.  Notika aizraujošas un  interesantas basketbola cīņas. Spēkiem mērojās:

1.spēle – “PATA Strenči” pret “Grundzāle”.  1.puslaikā iniciatīva piederēja “Grundzālei”. Bija sajūta, ka tā arī turpināsies, jo “PATA Strenči” bija atbraukuši tikai 5 vīru sastāvā. Tomēr otrā puslaikā viņi iespēlējās un arvien vairāk sāka mīt uz papēžiem Grundzāles komandai, kuriem problēma bija pārāk daudz sapelnītās piezīmes. Galotne jau piederēja “PATA Strenči” komandai, kuri pelnīti uzvarēja ar 68:59. 

2.spēle – Smilteniešu “top!” pret cēsnieku “Rakšiem”. Kā jau bija gaidāms, tā arī notika. “top!” komanda pierādīja, ka ne velti ieņēma 3.vietu regulārajā čempionātā. Smilteniešu pārākums atspoguļojās arī rezultātā. “Rakši” gan mēģināja pretoties, cik spēja, bet “top!” pārākums bija neapstrīdams 81:61.

3.spēle - Cēsu “Apse” pret Valgas “KK Valgamaa”.  Sākums smagnējs abām komandām. “Apse” pirmā “atvērās” un sāka krāt punktus. Igauņi pamodās tik 2.ceturtdaļā. Tā spēle pēc tam ritēja punkts punktā ar nelielu cēsnieku pārsvaru, taču varēja nojaust, ka galvenie notikumi būs spēles galotnē. Tā arī notika. Šoreiz gan igauņiem neveicās kā nedēļu iepriekš un nācās atzīt cēsnieku pārākumu. Rezultāts 55:53 “Apses” labā.

4.spēle – “Vudlande” pret “BK Cēsis 2/CPSS”. Abās komandās nespēlēja vairāki līderi. Tik un tā prognozējās sīva spēle. Nācās vilties. Pieredzējušākie “Vudlandes” spēlētāji jau no pirmās minūtes pārņēma stabilu vadību un tā turpināja līdz spēles beigu signālam. Lai kā centās cēsnieki, tomēr apturēt “Vudlande” spēlētājus, īpaši Raineru Kalniņu (37 punkti), viņi nespēja. Galarezultāts 95:80 “Vudlande” uzvar.

Sīkāka informācija par spēļu rezultātiem un statistiku šeit.


Nākošās spēles svētdien, 24.martā Smiltenes sporta hallē:

11.00 Rūjiena pret Bonoparti

12.30 BK Smiltene 35+ pret 99-tie

14.00 Grotes pret Metālu pasaule

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju