Arturs Klots finišē 10.vietā arī otrajā Pasaules parabobsleja kausa posmā

Latvijas parabobslejists, valcēnietis Arturs Klots piektdien Šveicē Pasaules kausa otrajā posmā izcīnīja 10.vietu vietu, kamēr otrs Latvijas pārstāvis Alvils Brants izcīnīja sesto vietu, informē ziņu aģentūra LETA.

Uzvaru divu braucienu summā svinēja mājinieks Kristofers Stjuarts, kurš dienu iepriekš izcīnīja sudrabu. Viņš par 0,19 sekundēm apsteidza tautieti Jonasu Freiu, bet kanādietis Lonijs Bisonnete zaudēja 0,69 sekundes un izcīnīja bronzu.

Dienu iepriekš Bisonnete svinēja uzvaru.

Labāko rezultātu no Latvijas sportistiem sasniedza Brants, kurš abos braucienos bija septītais, taču tas summā neliedza ierindoties sestajā vietā. Viņš uzvarētājām zaudēja 1,77 sekundes.

Arturs Klots pirmajā braucienā bija devītais, bet otrajā noslīdēja divas pozīcijas zemāk un ierindojās 11.vietā. Klots no šveicieša iepalika 2,65 sekundes.

Ceturtdien Brants ierindojās devītajā vietā, bet Klots bija desmitais.

Piektdien sacensībās startēja 17 parabobslejisti.

Trešais Pasaules kausa etaps turpat Sanktmoricā paredzēts otrdien, kas paralēli arī būs pasaules čempionāts. Pēdējie divi Pasaules kausa posmi notiks Francijā Laplaņas trasē.

Pagājušajā sezonā kopvērtējumā nepārspēts palika Bisonnete, bet Klots izcīnīja bronzu. Brants pērn pirmajos divos posmos nestartēja un kopvērtējumā ierindojās 14.vietā.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju