Astoņiem “Azimuta” sportistiem godalgas

Smeceres sila slēpošanas bāzē ar OK “Arona” kausa sacensībām atklāta Latvijas kausa sezona orientēšanās sportā, aizvadot pirmo un otro posmu. Gandrīz sešsimt dalībnieku devās distancēs, kurās biezs ceļu un taku tīkls mijās ar stāvām nogāzēm, purviņiem un dažādas skrienamības pakāpes izcirtumiem. Astoņiem OK “Azimuts” komandas sportistiem izdevās izcīnīt godalgas.

“Vīru elitē pirmo sacensību dienu ar trešo vietu noslēdza Ilgvars Caune, kurš no uzvarētāja atpalika par vairāk kā divām minūtēm. Kopvērtējuma vietu sadalījumu gan noteica tieši otrās dienas rezultāti, kur labāko trijnieks bija tāds pats kā kopvērtējumā. Te otrajā vietā Artūrs Pauliņš. Bez jau nosauktajiem “Azimuts OK-Sm BJSS” sportistiem panākumus guva mūsu V-8 grupas dalībnieki – 1. vietā Gustavs Solovjovs un 2. vietā Roberts Zirdziņš. Cīņa bija tik sīva, ka otrās un pirmās vietas ieguvējus šķīra tikai četras sekundes. Vēl šajā grupā Artūrs Kalniņš izcīnīja 5. vietu. Šī vecuma meitenēm 5. vietā Laima Puriņa,” par labākajiem Smiltenes novada orientieristu rezultātiem informē Smiltenes BJSS orientēšanās treneris Māris Stabiņš.

Tāpat veicās arī S-10 grupas pārstāvei Zanei Tarasai un W-12 grupas dalībniecei Martai Morītei, kas ir viens no jaunās sportistes labākajiem individuālajiem startiem. Šajā grupā pēc pirmās dienas neveiksmes spēja saņemties Kitija Abula, uzrādot 3. labāko laiku. Šī vecuma zēniem 6. vietā Emīls Tarass.

M. Stabiņš stāsta, ka uzvaru guva W-16 grupas dalībniece Agnese Jaunmuktāne, kā arī Aivis Zetmanis M-40 grupā un Valērijs Proselkovs M21B grupā. Savukārt 3. vieta Aldim Lapiņam M-65 konkurencē, bet 4. pozīcija Zandai Stabiņai W-20.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju