Smiltenieša​ ​Ingusa​ ​Eislera​ ​vadītā​ ​ekipāža​ ​triumfē​ ​savā​ ​klasē​ ​rallijsprintā “Sarma​ ​2017”

Lielisku panākumu Gulbenes pusē notiekošajā Latvijas rallijsprinta čempionāta posmā – rallijsprintā “Sarma 2017” – aizvadītās nedēļas nogalē sasniedzis smiltenietis Ingus Eislers, kurš kopā ar stūrmani Mārtiņu Tūteru, izcīnīja uzvaru 4WD Open klasē, bet ralllijsprinta posma absolūtajā vērtējumā ekipāža ieguva trešo vietu. 

Ingus Eislers kopā ar pieredzējušo stūrmani Mārtiņu Tūteru, 2017. gadā turpina pērn veiksmīgi uzsākto sadarbību, startējot Latvijas čempionātā rallijsprintā, kas regulāri notiek vienlaikus ar Latvijas čempionāta rallijā posmiem. Šajā sezonā Eislera vadītā ekipāža arī startē Lietuvas un Igaunijas rallijsprinta čempionātu posmos. Jauno sezonu smiltenietis iesāka itin sekmīgi, izcīnot trešo vietu 4WD Open klasē rallijā “Alūksne”.

Aizvadītās nedēļas sestdienā Ingus Eislers un Mārtiņš Tūters startēja Latvijas čempionāta rallijsprintā otrajā posmā -“Sarma 2017”. Šajās sacensībās dalībniekiem bija jāveic seši ātrumposmi pa Gulbenes, Druvienas un Lejasciema apkaimes ceļiem. Četrās dažādās klasēs startēja kopumā 21 ekipāža no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Ralliju Eislera un Tūtera ekipāža iesāka nedaudz piesardzīgāk, pierodot pie ceļa seguma saķeres. Pēc pirmajiem diviem ātrumposmiem savā klasē smiltenieša ekipāžai trešā pozīcija. Atlikušajos četros ātrumposmos Eislera vadītā “Subaru Impreza” automašīna ne tikai brauca vēl drošāk un pārliecinošāk, bet arī veica kāpumu rezultātos. Pirms pēdējā posma tika ieņemta otrā vieta savā klasē, par 1 minūti un 17 sekundēm atpaliekot no tā brīža līdera – Emīla Blūma stūrētās ekipāžas. 

Pēdējā posmā Blūmam ar savu stūrmani nācās piedzīvot tehnisku neveiksmi. Tikmēr, Eislers un Tūters aizvadīja pārliecinošu pēdējo ātrumposmu, kopvērtējumā sacensības noslēdzot pirmajā vietā. Tuvākie sekotāji – Kulbergs un Veinbergs – tika apsteigti par 1 minūti un 28 sekundēm. Rallijsprinta absolūtajā vērtējumā tika gūta augstā trešā pozīcija. Minētie rezultāti ir līdz šim augstākais Ingusa Eislera un Mārtiņa Stūrmaņa ekipāžas panākums, dodot papildus motivāciju turpmākajiem rezultātiem un apliecinot lielo darba un līdzekļu apjomu, kāds ieguldīts ceļā uz attīstību. 


Auto/Moto/Velo

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju