Basketbola treniņgrupām – jaunas formas

Pateicoties basketbola kluba (BK) “Smiltene” aktivitātēm, Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola treniņgrupu audzēkņiem un spēlētājiem reģionālajā basketbola līgā ir jaunas treniņu formas – pavisam 50.

BK “Smiltene” projekts “Būsim pa smuko” tika apstiprināts Smiltenes novada pašvaldības izsludinātajā nevalstisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursā 2021. gadam.

Noteiktajā termiņā  tika saņemti astoņi projektu līdzfinansēšanas pieteikumi. Smiltenes novada domes izveidotā un apstiprinātā konkursa komisija veica iesniegto projektu līdzfinansēšanas pieteikumu izvērtēšanu. Biedrības “Basketbola klubs Smiltene”  projektam “Būsim pa smuko!” tika piešķirts pašvaldības līdzfinansējums 875 eiro apmērā.

Tikpat lielu līdzfinansējumu atvēlēja BK “Smiltene”, finansiālu atbalstu sniedza arī jauno basketbolistu vecāki.

Tagad visiem Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem basketbolistiem ir vienādas treniņu formas melnā un gaišpelēkā krāsā.

“Jaunās formas atvieglo treniņu procesu. Ir arī labāks skats un iespaids,” uzsver BK “Smiltene” valdes loceklis, Smiltenes BJSS direktors Ivars Joksts.

“Agrāk bija diezgan bēdīgs skats, kad audzēkņi uz treniņu atnāca katrs citādākas krāsas tērpā, raibi kā dzeņa vēderi. Radās arī problēmas, sadaloties komandās. Tāpēc arī nolēmām iegādāties jaunas treniņu formas. Ņemot vērā šī brīža aktuālo situāciju valstī saistībā ar pandēmiju, acīmredzot būs jādomā  par formu iegādi, lai basketbolisti varētu trenēties  āra apstākļos,” piebilst Ivars Joksts.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju