Čempionāts noslēdzies, tituli piešķirti

Sestdien, 24. augustā, aizvadīts “Valka Beach 2019” noslēguma posms, kurā noskaidroja “King of the Beach” un “Apakšiņu Karalis“ titulu īpašniekus, kā arī apbalvoja trīs labākās komandas šīs sezonas kopvērtējumā.

Saule, smiltis, fiziskas aktivitātes, laba kompānija, azarts un daudz pozitīvu emociju visas vasaras garumā piedzīvots pludmales volejbola centrā “Valka”, un noslēguma kārtā pienācis laiks kronēt “King of the Beach 2019”.

Šī bija “Valka Beach” 5. sezona. “Esam kopā aizvadījuši piecas vasaras, cīnoties katru pirmdienas vakaru un rādot meistarību pludmales volejbolā, kā arī sadalījuši goda pjedestālu,” gandarīts sacensību galvenais tiesnesis Gints Švecs. Šajā sezonā kopumā piedalījās 49 komandas. 12 posmos lielākais komandu skaits uz vienu posmu bija 19, bet mazākais – astoņas komandas. Statistika liecina, ka vidēji vienā posmā piedalījās 14 komandas, kas kopumā ir solīds skaits.

Pirms noslēguma posma pludmales volejbola centrā “Valka” norisinājās “Valka Beach 2019” 12. posms. Tajā startēja 10 komandas.
Kopvērtējumā uzvarētāji “Švecs/Dandens” savāca 386 punktus, otrās vietas ieguvēji “Gitas skola” sapelnīja 357 punktus un trešie ir “Nekaitini fāteri” ar izcīnītiem 323 punktiem.

Organizatori ir pateicīgi visiem dalībniekiem, kas atrada laiku un vēlmi piedalīties ikvienā posmā, demonstrējot meistarību smiltīs, kā arī čempionāta atbalstītājiem SIA “Keide Plus”, SIA “Arvel”, Z/S “Lejasciņi”, Z/S “Kalnieši”, volejbola klubam “Valka”, Valkas novada domei.

12. kārtas rezultāti

1. vieta – “Gitas skola” (Kārlis Gaigals/Marts Bičevskis)

2. vieta – “Jānis/Jurģis” (Jānis Dudelis/Jurģis Dudelis)

3. vieta – “Švecs/Dandens” (Gints Švecs/Toms Dandens)

“VALKA BEACH 2019” kopvērtējums

1. vieta – “Švecs/Dandens” (Gints Švecs/Toms Dandens)

2. vieta – “Gitas skola” (Kārlis Gaigals/Marts Bičevskis)

3. vieta –  “Nekaitini fāteri” (Ingus Švecs/Edgars Zalužinskis)

Noslēguma posma rezultāti

“King of the Beach” – Gints Švecs

“Apakšiņu Karalis” – Marts Bičevskis

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju