Ir noslēgušās pēdējās spēles Vudlande Vidzemes basketbola Līgā

Cīņā par Cerību kausu devās “BK Smiltene 35 +” un Cēsu “Metālu pasaule”. Smilteniešu rindās nebija viņu balsta zem groziem – Normunda Liepas, ko cēsnieki arī centās izmantot. Tas viņiem veiksmīgi sanāca un 1.ceturtdaļu noslēdza ar +10. Otrajā ceturtdaļā smiltenieši rezultātu nedaudz samazināja, taču 3. un ceturtajā – tomēr izpaudās cēsnieku pārsvars un viņi pelnīti izcīnīja Cerību kausu. Spēles rezultāts 56:73.

Pēc spēles laukumā devās sacensties jaunie Smiltenes un Cēsu sporta skolu audzēkņi basketbola veiklības stafetēs. Labāk veicās jaunajiem cēsniekiem. Uzvaru izcīnīja un Skills Challenge balvu ieguva Ervīns Mihailovs.

Cīņā par 3.vietu laukumā devās “PATA Strenči” un Cēsu “Apse”. Kopumā spēle izvērtās samērā līdzīga, tomēr nedaudz veiksmīgāki bija “Apses” spēlētāji, pēc 3.trešdaļas iegūstot 13 punktu pārsvaru. Pēdējā ceturtdaļā “PATA Strenči” spēlētāji gan nedaudz rezultāta starpību samazināja, taču neko vairāk. Cēsnieki uzvarēja ar 74:65 un izcīnīja 3.vietu kausa izcīņā. 

Otrās spēles starplaikā notika Slam –Dunk konkurss. Diemžēl drosmīgie “dankotāji” bija tikai trīs, taču tas nemazināja spriedzi šajā konkursā. Visu cieņu dalībnieku drosmei un arī gatavībai izpildīt veiksmīgus trikus. Uzvaru izcīnīja Aleksis Eduards Brālītis, apsteidzot Druvi Čakārni un Tomu Jāni Kalniņu. Uzvarētājs saņēma 50 Eur dāvanu karti sporta preču veikalā “Sporta Bode”.

Pēc otrās spēles savu trāpīgumu rādīja 3-punktu konkursa fināla dalībnieki – Sandis Rullītis, Rainers Kalniņš, Mārtiņš Lucāns, Andris Jaundzems. Pirmajā piegājienā pa 12 punktiem ieguva 3 dalībnieki, līdz ar to nācās rīkot otro. Rainers Kalniņš arī otrajā piegājienā ieguva 12 punktu un kļuva par 3-punktu metienu konkursa uzvarētāju, balvā saņemot 50 Eur dāvanu karti sporta preču veikalā “Sporta Bode”. 

Beidzot bija pienācis laiks spēlei par galveno balvu - SIA “Vudlande” dāvāto skaisto kausu. Spēle gāja kāpa viļņiem. Sākumā “Vudlande” ieguva vairāk kā 10 punktu pārsvaru, pēc tam “top!” spēlētāji atguvās un pārņēma iniciatīvu, izvirzoties vadībā ar 15 punktiem. Taču sapelnītās piezīmes un īsais rezervistu soliņš “top!” komandai neļāva tik veiksmīgi turpināt. “Vudlande” to veiksmīgi izmantoja un lēnām, bet pārliecinoši tuvojās uzvarai. “top!”spēlētāji gan centās spēli izlīdzināt, taču pateicoties Rainera Kalniņa pārliecinošai un rezultatīvai spēlei, uzvaru izcīnīja “Vudlande” ar rezultātu 98:85 un ieguva SIA “Vudlande” dāvāto kausu.

Par abu finālspēļu MVP tika kronēts Rainers Kalniņš. 

Savukārt par visa turnīra MVP - Kaspars Paegle no “top!” komandas, balvā saņemot 50 Eur dāvanu karti veikalā “Elektronams”. 


SIA “Vudlande” VBL kausa izcīņā komandas sarindojās sekojošā secībā:

20190416-1455-tabula.jpg

Sīkāka informācija par spēļu rezultātiem un statistika pieejama Latvijas basketbola savienības mājas lapā. 

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju