Kad uzvarai nedaudz pietrūkst

Svētdien, 27. oktobrī, Valgas sporta hallē BK “Valga-Valka/Maks&Moorits” aizvadīja Pafbet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas mājas spēli pret “AVIS UTILITAS Rapla” komandu. Laukuma saimnieki zaudēja ar 75:86.
 
Pretinieku vienība “AVIS UTILITAS Rapla” turnīra tabulā šobrīd atrodas augšgalā, atzīmējoties ar bilanci 5:1, tāpēc BK “Valga-Valka/Maks&Moorits” nācās krietni pacīnīties. “Jāteic, ka šīs spēles scenārijs bija līdzīgs spēlei Liepājā. Ļoti labs sākums, pirmās divas ceturtdaļas noslēdzām ar rezultātu +12. Diemžēl turpinājumā zonas aizsardzības spēle pajuka un beigu daļa radīja rūgtuma piegaršu. Uzskatu, ka komandas bija spēkos līdzvērtīgas, taču vairāku muļķīgu kļūdu dēļ noslēgums ir skumjš,” komentē kluba sabiedriskais pārstāvis Vents Armands Krauklis.

Skaidrs, ka Raplai ir ļoti labs klubs. Uzvarēt šo komandu bija kaut kas īpašs un grūts uzdevums. Lielākā sāpe mūsu komandai ir par to, ka pretinieku varēja uzvarēt. Šajā sezonā aizvadītas trīs līdzvērtīgas cīņas, bet spēles beigu posmā redzams, ka veterāniem vairs “nevelk kājas” un jaunajiem trūkst pieredzes. Tas pašlaik svaru kausus nosver par labu pretiniekam.

Nākamā mājas spēle mūsējiem 8. novembrī pulksten 19 pret “TalTech” Valgas sporta hallē.

VEF Basketbola akadēmijas komandai Valkā bilancē izbraukumā Rīgā ir pirmā uzvara. 1. novembrī mūsējie izbraukumā cīnīsies pret Ogres jaunajiem basketbolistiem. Atliek vien vēlēt uzvaru Valkā bāzētajai komandai.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju