Krosfita nodarbības Smiltenē notiks ārā

Kopš 17. oktobra visā Latvijā saistībā ar valdības noteiktajiem stingrākiem epidemioloģiskajiem drošības pasākumiem gandrīz uz mēnesi ir aizliegtas kolektīvās sporta nodarbības iekštelpās, atļaujot tikai treniņus ārā.

Tāpēc Smiltenes novada pašvaldības īstenotā projekta «Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā» plānotās zumbas, jogas un vingrošanas nodarbības pie fizioterapeita ir atceltas.

Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze informē, ka no šoruden plānotajām veselību veicinošajām aktivitātēm līdz 6. novembrim drīkstēs notikt tikai krosfita nodarbības treneres Daces Dzilnas vadībā. No telpām tās pārceltas uz Smiltenes pilsētas stadionu. Krosfita treniņi notiks 17., 24. un 31. oktobrī pulksten 10. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Interesentiem iepriekš ir obligāti jāpiesakās, rakstot lietotnē WhatsApp uz numuru 22028156.

«Ziemeļlatvija» sazinājās ar Smiltenes novada Sporta centra vadītāju Guntaru Marksu, kurš apstiprināja, ka sporta hallē līdz 6. novembrim tiek pārtrauktas visas grupu nodarbības, atceltas spēles un halles rezervējumi treniņiem. Izņēmums ir individuālās nodarbības – viens pret viens.

Atgādinām, ka izmaiņas noteikumos paredz aizliegumu no 17. oktobra līdz 6. novembrim organizēt sporta pasākumus.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju