Latvijas Skolu orientēšanās kausā – grundzālieši

Šodien, 30. septembrī, jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies Latvijas Skolu orientēšanās kauss. Sacensības notiks Baložos, un tajās piedalīsies vairāk nekā 400 skolēnu no visas Latvijas, tostarp Smiltenes novada Grundzāles pamatskolas komanda ar astoņiem jaunajiem orientieristiem.

Latvijas Skolu orientēšanās kauss tiek rīkots ar mērķi veicināt orientēšanās sporta attīstību vispārizglītojošās mācību iestādēs, kā arī, lai noskaidrotu labāko skolas komandu. Tā attiecīgi iegūs Latvijas Skolu kausu. Sacensības sāksies ar kvalifikācijas skrējieniem, kuros startēs visi pieteiktie dalībnieki. Pēc tam labākie katrā vecuma grupā startēs pusfinālā un vēlāk – finālā. 

Skolu kopvērtējumā pirmo trīs vietu ieguvēji iegūs kausus, kā arī orientēšanās inventāru no “SUUNTO” un sponsoru sarūpētās balvas. Labākās skolas titula ieguvēji balvā saņems arī aizraujošu klases ekskursiju pa Latviju. Tāpat katras vecuma grupas godalgoto vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām, gardumiem no “Maxima Latvija” un citām sponsoru balvām. 

Grundzāles pamatskolas komandā startēs astoņi dalībnieki: Anete Stabiņa, Kitija Abula, Marta Morīte, Artis Harkins, Markuss Jānis Pommers, Tomass Broms, Dainārs Bušs un Elīna Bačka.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju