Leģendārajās orientēšanās sacensībās "Mazā balva" uzvara smiltenietim Artūram Pauliņam

12. maijā notika leģendārās orientēšanās sacensības "Mazā balva".

Apvidus ir vidzemes augstienes ziemeļdaļas – Mežoles pauguraines daļa, kas ir nozīmīga boreālo (ziemeļu) un purvaino mežu, kā arī dažāda tipa purvu izplatības vieta, kur sastopamas retas un aizsargājamas augu sugas. Lielākā apvidus daļa ir Mežoles dabas lieguma teritorija ar ierobežotu mežizstrādes klātbūtni. Mežoles paugurainē izveidojušās savdabīgas sarežģītas reljefa formas. Apvidū absolūtais augstums sasniedz 240 m virs jūras līmeņa. Regulārs stigu tīkls. Dominē egļu mežs ar vidēji labu skrienamību. Maz atklātu vietu un izcirtumu.

Sacensības vēl interesantākas padarīja  GPS izsekošana Elites sportistiem un citiem dalībniekiem. Līdzjutēji sacensību centrā varēja sekot līdzi labāko sportistu veikumam. Sacensības komentēja profesionāls komentētājs Andris Rupais.

Vīriešu Elites grupā pateicoties vienmērīgam sniegumam visā distances garumā uzvaru un balvu 100 Euro izcīnīt izdevās OK Azimuts sportistam Artūram Pauliņam. 

Distanci veiksmīgi iesāka otrs OK Azimuts –Sm BJSS sportists Matīss Slikšjānis.

Piektajā KP viņš vēl bija priekšā Artūram. Finišā Matīsam sestais rezultāts. Sestais rezultāts arī mūsu sieviešu Elites pārstāvei Laurai Savickai.

Veiksmīgs starts un zelta godalga  arī ILgvaram Caunem  M-20 grupā revanšējoties  jelgavniekam Rihardam Krūmiņam par atstāšanu Latvijas čempionātā otrajā vietā.

Zelta godalga vēl vienam grundzālietim Artūram Gulbim M21B grupā. Šajā grupā vēl trešā vieta Kasparam Abulam.

Tikpat veiksmīgs starts arī  M-45 grupas vīriem kur pirmā vieta Mārtiņam Godiņam un trešā vieta Otāram Putrālim.

W-16 grupā  kurā startēja četras Sm BJSS sportistes pie sudraba godalgas tiek Anda Jaunmuktāne.  Sestajā vietā šajā grupā Agnese Jaunmuktāne. Tāpat veicas arī W-18 grupas sportistei Zandai Stabiņai.

Bronzas godalga grupā M-40 Mārim Zeiļukam.

Vienā no daudzskaitlīgākajām grupām W-12 ar 32 dalībniecēm  startēja sešas Sm BJSS meitenes. Četras no viņām ierindojās labāko desmitniekā- Kitija Abula  5.vieta , Marta Kalniņa 7.vieta , Anete Stabiņa 8.vieta un Marta Morīte 9.vieta. Šī vecuma puišiem septītā vieta Matīsam Kalniņam.


Veiksmīgs starts Gaujienas puišiem kas trenējas Sm BJSS. Grupā M-16 pirmā vieta Austrim Kalniņam un grupā M-14 trešā vieta Uvim Sproģim.

Veiksmīgākais no M-55 grupas Azimuta veterāniem Aigars Dudelis izcīnot sesto vietu. Tāpat veicas arī M-65 grupas Azimuta veterānam Jānim Biezajam.

Pārliecinošs starts Azimuta dāmām grupā W-50. Sudraba godalga Videgai Gaigalai un bronzas godalga Vitai Cīrulei, kā arī piektā vieta Dacei Ikšelei.

W-40 un W-55 grupās ar ceturto vietu jāsamierinās attiecīgi Ievai Godiņai un Guntai Dudelei.


Sacensibu "Mazā balva" rezultāti. 

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju