Piedāvā iespēju veikt rogaininga distanci Smiltenes novada ezeru poligonos

Smiltenes novadā iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja lieliski pavadīt laiku, izskrienot vai ejot iepazīt Niedrāja un Spiciera ezeru apkārtnes mežu apvidu, turklāt to darīt ar pievienoto vērtību, aktīvi pavadot laiku, nedomājot par noskrietiem, noietiem kilometriem, bet gan tiecoties pēc mērķa atrast kontrolpunktu un doties uz nākamo. 

Šāda iespēja - rogainings Niedrāja un Spiciera ezera poligonos.  Esam izveidojuši karti kurā ir abu poligonu kontrolpunkti. Karti ar visiem 75 kontrolpunktiem var izdrukāt šeit https://failiem.lv/u/xhzegjfa  vai iegūt to pie Otāra Elektronamā tel 29477070.  KP kartē ir  bez numuriem. Ja tie un leģendas vajadzīgas skatīt iepriekšējo informāciju okazimts.lv

Spiciera karte atsevišķi  ar leģendām un KP numuriem

Niedrāja karte ar KP numuriem.

Leģendas. 

Apvidus ir lielisks - plaši meži, daudz ceļu, taku un stigas. Niedrāja ezera apkārtne ar izaicinošo reljefu un Spiciera ezera apkārtne ar sīko -gandrīz vai kāpu reljefu. Atkarībā no sagatavotības lai atrastu visus  KP būs vajadzīgas 4-6 stundas. Startēt varat no jebkuras brīvi izvēlētas vietas vai mūsu piedāvātajām starta vietām. 

Rogainings ir piemērots patreizējai situācijai jo tajā pārsvarā komanda startē divu dalībnieku sastāvā vai arī ģimenes sastāvā.  Ja distancē vajadzīga palīdzība zvanīt 26555541- Aldis vai 29170685 Māris

Orientēšanās šādā formātā ir bezmaksas , tomēr ja esat gatavs atbalstīt Azimuta klubu, tad sev tīkamu summu varat pārskaitīt uz kluba kontu:  

  • Biedrība " Orientēšanas sporta klubs "Azimuts""
  • Reģistrācijas Nr.: 40008184365 
  • Konts: LV66UNLA0050018356525
  • Banka: SEB banka
  • Swift kods: UNLALV2X
  • Maksājuma uzdevumā rakstot " Ziedojums".

Atgādinu ka piedaloties aktivitātēs jāievēro visi distancēšanās noteikumi , kā arī pārējās prasības un ieteikumi lai vīruss nevienam netiktu klāt.

 SPKC un Veselības ministrijas sagatavotā informāciju par piesardzības mēriem ārkārtas stāvokļa laikā.

Vizuālie materiāli:

https://spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/aktualitate-par-jauno-koronavi/vizualie-materiali/

SPKC prasības:

https://spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/aktualitate-par-jauno-koronavi/rekomendacijas-publisko-pakalp/

Lai ierobežotu COVID-19 izplatīšanos jāievēro SPKC prasības:

COVID-19 infekciju izraisošais koronavīruss izplatās, tieši kontaktējoties ar inficētu personu, ar sīkiem pilieniem, kas rodas inficētajai personai runājot, šķaudot vai klepojot vai netieša kontakta ceļā, pieskaroties virsmām un priekšmetiem, kas piesārņoti ar elpceļu izdalījumiem. Tādēļ vadošo speciālistu ieteiktie galvenie piesardzības pasākumi ir:

  1. Palikt mājās, ja tas ir iespējams, strādāt attālināti un atturēties no publisku vietu apmeklēšanas vispār vai darīt to tikai ārkārtējas nepieciešamības gadījumā;
  2. Mazgāt rokas ar ziepēm un darīt to bieži, rūpīgi, vismaz 20 sekunžu ilgumā. Īpaši svarīgi ir rokas mazgāt, atgriežoties mājās pēc sabiedrisku vietu apmeklēšanas, pēc šķaudīšanas un klepošanas, pēc kontakta ar slimniekiem vai viņu apkārtējo vidi, pēc tualetes apmeklēšanas, pirms ēšanas un citos gadījumos;
  3. Divu metru distanci no citiem cilvēkiem jeb sociālo distancēšanos ievērot vienmēr tajos gadījumos, kad tomēr nākas doties ārpus mājas.

Veselīgu un spirgtu pavasari! Elpojam dziļi un brīvi!

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju