Rīt, basketbola klubs "Valga-Valka" atklās jauno sezonu

Rīt, 4. septembrī, pulksten 19 Valgas sporta hallē BK “Valga-Valka/Maks&Moorits” aizvadīs sezonas atklāšanas spēli jaunajā sastāvā.
 
Komanda sezonai iesildīsies ar sadraudzības spēli pret “Valmiera Glass/VIA” puišiem. Ikvienam būs iespēja klātienē iepazīties ar BK “Valga-Valka/Maks&Moorits” komandas jauno sastāvu. To šajā sezonā vadīs Latvijā ilgstoši strādājušais serbu speciālists Marko Zarkovičs. 33 gadus vecais treneris Zarkovičs aizvadītajā sezonā vadīja pārsvarā ar jauniešiem komplektēto “Jēkabpils/SMSCredit.lv” komandu. Pirms tam viņš divas sezonas strādāja ar Alfrēda Kraukļa VEF sporta skolas 2001. un 2002. gadā dzimušiem basketbolistiem. Portāls “Sportacentrs.com” ziņo, ka Zarkovičs profesionālā līmenī basketbolu spēlēja Dānijā un Rumānijā, ātri uzsākot trenera gaitas. Viņš trenējis jaunos basketbolistus Serbijā, Spānijā, Latvijā un citās valstīs, kā arī bijis iesaistīts apjomīga Indijas reģiona basketbola attīstības programmas īstenošanā. 

Kā ierasts, neizpaliks arī bez dažādām puslaika aktivitātēm un atraktīvo BK “Valga/Valka” karsējmeiteņu priekšnesumiem. Ieeja – bez maksas.

20190903-1558-bk.jpg

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju