Skriešanas seriāls “Optimists” uzsāk 2021.gada pavasara sezonu!

Pārmaiņas piemeklējušas arī daudzgadīgo skriešanas seriālu “Optimists”, tas šogad atbilstoši epidemioloģiskajiem noteikumiem norisināsies attālinātā formā. Turklāt skriešanas seriāls tiks sadalīts trīs grupās: sporta, tautas un ģimeņu. Skriešana ar laika kontroli būs iespējama tikai sporta grupā, kur par laika fiksēšanu un iesūtīšanu pašai organizācijai jānozīmē atbildīgā persona.

Tautas grupa sacentīsies veikto soļu daudzumā, laika periodā no 1. maija līdz 31. maijam. Veikto soļu fiksēšanai var izmantot jebkuru viedtālruņu vai sporta ekipējumu lietotni, bet iesūtītajiem datiem jābūt skaidri redzamiem un saprotamiem.

Ģimenes grupa - skrējienā jāpiedalās vismaz diviem ģimenes locekļiem, skrējiena dati jāfiksē un jāiesūta elektroniski. Visa Optimista laikā jāveic vismaz viens foto uzņēmums ar ģimeni pilnā sastāvā, trasē. Gadījumā, ja kāds no ģimenes pārstāvjiem startē sporta grupā, tad nedēļas ietvaros tas tiek ieskaitīts arī kā starts ģimenes grupā.

20210423-1437-untitled.png

2011. gadā dzimušie un jaunāki piedalās sacensībās bez laika kontroles (S0 un V0)!

Atbilstoši šī brīža epidemioloģiskajiem noteikumiem:

treniņu grupās drīkst pulcēties 10 cilvēku sastāvā (neskaitot treneri, sporta personālu);

āra nodarbībās var piedalīties izglītojamie no vienas klases (grupas, kursa);

viena mājsaimniecība drīkst ārā nodarboties ar sporta aktivitātēm, ja nav saslimšana gadījumu vai kontakts ar Covid19 slimnieku.

Nolikums ŠEIT.

20210423-1438-optimists-21.jpg

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju