Smiltenes BJSS audzēknes no Lubānas novada atklātā čempionāta orientēšanās ar slēpēm atgriežas ar trīs godalgām

16. februārī biedrība "Aborieši" sadarbībā ar Lubānas novada pašvaldību aicināja ikvienu piedalīties Lubānas novada atklātajā čempionātā orientēšanās uz slēpēm. Sacensību mērķis bija veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu iedzīvotāju vidū, kā arī popularizēt ziemas  orientēšanās sportu Lubānas un kaimiņu novados. 

Uz Lubānu devās arī četras Sm BJSS audzēknes kopā ar savu treneri Māri Stabiņu.

Šīs sacensības izmantojām kā treniņu lai labāk sagatavotos gada galvenajām sacensībām- Latvijas čempionātam (diemžēl tikko uzzinājām ka siltā laika dēļ Latvijas čempionāts atcelts)

No Lubānas atgriezāmies ar trīs godalgām.  Par Lubānas novada čempioni W-16 grupā kļuva Kitija Abula. ( Lai iegūtu lielāku pieredzi Kitija startēja četrus gadus vecākā grupā). 

 Viņas treniņu biedrenei Anetei Stabiņai 2. vieta W-12 grupā. Šajā grupā uzvarēja daugavpiliete Poļina Nevedomska.  Šogad no četriem startiem kur ir tikušās šīs meitenes divos ir uzvarējusi Poļina un divos Anete.  Paliek intriga  vai uzvaru skaits viņām šogad tāds arī paliks? Šajās sacensībās pēc īpašas formulas tika aprēķināts  cik laika dalībnieki ir zaudējuši kļūdoties. Poļinai šis laiks bija 01:14 un Anetei 00:51.   Šajā grupā vēl Marta Morīte ( kļūdās 05:37)   un Elīna Bačka ( kļūdās  11:54) attiecīgi septītajā un astotajā vietā.

Aiviekstes ozolu  labirintos M-50 grupā atstājot aiz sevis divus Lubānas sportistus   Māris Stabiņš ( kļūdās 03:16 ) izcīnīja otro vietu.

Tā kā šajā dienā saulīte pa zemes virsu ripoja un gaisa temperatūra bija +4 grādi.  Laiku pēc sacensībām izmantojām lai paslēpotu lieliski sagatavotajās Lubānas slēpošanas trasēs.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju