Smiltenietis Daniels Sindijs Blāķis izcīna Latvijas čempiona titulu

Smiltenes vidusskolas 10.a klases skolnieks, 17 gadus vecais Daniels Sindijs Blāķis savā svara kategorijā līdz 83 kilogramiem izcīnījis Latvijas čempiona titulu, šomēnes startējot Latvijas čempionātā spēka trīscīņā ar ekipējumu. Smiltenietis sacensībās pārstāvēja smagatlētikas sporta klubu “Spēka Pasaule” Valmierā. 

Vienlaikus todien Gulbenē notika Latvijas čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu, kurā Daniels izcīnīja 3. vietu, un Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā, tajā smiltenietim ir uzvara.

Latvijas čempionātā spēka trīscīņā ar ekipējumu Daniela kopējais rezultāts ir 497 kilogrami: piesēdienos ar svara stieni uz muguras – 175 kilogrami, spiešanā guļus – 110 kilogrami un stieņa vilkšanā no zemes – 212 kilogrami. 

Šie rezultāti ir jaunieša rekords sacensībās, apliecinot viņa izaugsmi un mērķtiecīgu darbu treniņos vairākas reizes nedēļā. Iepriekšējā Latvijas čempionātā pirms pusgada sasniegto kopējo rezultātu spēka trīscīņā Daniels uzlabojis par  29,5 kilogramiem. Toreiz savā svara kategorijā viņš izcīnīja 2. vietu. 

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju