Šodien Ērģemē sākas “Vasaras petanka čempionāts 2019”

Ceturtdien uzsākts Ērģemes pagasta “Vasaras petanka čempionāts 2019”. Sacensības rīko sporta klubs “Petanks Ērģeme” sadarbībā ar Valkas novada domi.

Pirmajā kārtā piedalījās seši dalībnieki. Uzvarēja Inguss Ruņģis, atstājot aiz sevis Imantu Zvirbuli un Sergeju Kozlovu. Ērģemes pagasta sporta organizators Mārcis Krams stāsta, ka ir likumsakarība tik mazam dalībnieku skaitam, jo pašlaik notiek pavasara sējas un stādīšanas darbi. “Vasara ir gara, un visi dabūs izspēlēties,” smaida Mārcis.


Čempionāts norisināsies 20 posmos ceturtdienu vakaros no pulksten 18 visas vasaras garumā. Kopvērtējuma ieskaitē vērtēs 14 labākos posmus. Finālā iekļūs četri labākie, kuri izcīnīs čempiona titulu, bet pārējie dalībnieki sezonas noslēgumā cīnīsies par “Čaiņika kausu”.


Aicināti arī iesācēji, jo sacensību vietā ir pieejams viss nepieciešamais inventārs, kā arī pieredzējušie spēlētāji izstāstīs un parādīs visas spēles nianses. Ja dalībnieku skaits konkrētajās sacensībās būs 12 un vairāk, tad šo sacensību nolikums paredz dalībnieku salozēšanu pāros un tās noritēs dubultspēļu formātā. Līdz 11 dalībniekiem sacensības norit vienspēlēs. 


Detalizētāka informācija par sacensībām pa tālruni 26559270 (Mārcis Krams) vai 29327499 (Imants Zvirbulis).

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju