Valkā aizvadītas suņu sporta daudzcīņas sacensības. Mājinieku komandai – pirmā vieta

Jūnija nogalē pirmo reizi pēc “Covid-19” dēļ ieviestajiem ierobežojumiem sacensību arēnā izgāja suņi un viņu saimnieki – Latvijas sporta suņkopības federācija aizvadītajā svētdienā Valkā sarīkoja  pāris mēnešus iepriekš plānotās suņu sporta daudzcīņas sacensības.

Mājiniekiem sacensības bija veiksmīgas. Sportisti sacentās četrās grupās, individuālajā vērtējumā visās grupās pirmās vietas ieguva Valkas komandas sportisti un arī komandu vērtējumā Valkas komanda izcīnīja pirmo vietu.

Jaunākajā grupā uzvarēja  Andrejs Melančuks ar vācu aitu suni Greju, 2. vietu izcīnīja Heilika Nigulas (Valga) ar metisu Monu, savukārt 3. vietā – Laima Engere-Levina ar metisu Gerdu.

Vecākajā grupā 1. vietu izcīnīja Jānis Ķēbers ar Austrumeiropas aitu suni Redo.

Iesācēju grupā par uzvaru var priecāties Līga Āboliņa ar vācu aitu suni Heidu.

Maza auguma suņu grupā 1. vietu izcīnīja Marija Metuzāle ar Kavaliera karaļa Čārlza spanielu Doroteju, bet 3. vietu ieguva Helena Mīaharka (Valga) ar šīs pašas šķirnes spanielu Rubiju.

Vēl Valkas komandā startēja Kaspars Pētersons ar vācu aitu suni Seru, Nataļja Boša ar Džeka Rasela terjeru Bosu, Daina Ruņģe ar haskiju Petru, Jānis Galzons ar malinuā Costu, Kristīna Metus ar Norvēģu aļņu suni Bellu un Patrīcija Iļjina ar metisu Habibu.

“Visi ir labi suņi. Vajag tikai arī turpmāk strādāt, jo šovasar sacensību vēl būs daudz. Ja cilvēkam ir interese par to, ko dara, tad arī ir interese vairāk strādāt, un tad var sasniegt  labu rezultātu,” teic Valkas komandas treneris Jānis Ķēbers.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju