Valkas basketbolisti debitē Igaunijas 3x3 basketbola čempionātā

No “VEF basketbola akadēmijas Valkā” komandas spēlētājiem Jāņa Butāna veidotā 3x3 basketbola komanda “VEF BA Valka” debitējusi Igaunijas 3x3 basketbola čempionātā, kura pirmais posms 29.maijā norisinājās Tallinā, informē “VEF basketbola akadēmijas Valkā” “Facebook” lapa.

Kā iepriekš laikrakstam “Ziemeļlatvija” pastāstīja komandas treneris Jānis Butāns, lai ievērotu robežu šķērsošanas nosacījumus, visi komandas dalībnieki un pavadošais personāls nodeva Covid-19 testus. Tomēr pēdējā brīdī ierobežojumu un mācību dēļ treneris bija spiests mainīt komandas sastāvu, tāpēc uz turnīru kopā ar Markusu Kudrjavcevu un Sandi Simsonu devās iepriekš sastāvā neiekļautie Reinis Zauers un Renārs Šimpermanis.

Aizvadītajā turnīrā 17 un 18 gadus jaunie Valkas basketbolisti guva vērtīgu pieredzi, tiekoties ar krietni pieredzējušākiem sāncenšiem, starp kuriem bija arī Igaunijas izlases kandidāti.

Četrās spēlēs piedzīvojot četrus zaudējumus, Valkas basketbolisti piecu komandu konkurencē “World Tour” grupā ieņēma piekto vietu.

Nākamais Igaunijas 3x3 basketbola čempionāta “World Tour” grupas posms notiks 5.jūnijā Vaike-Marjā, tam pieteikta arī Valkas komanda. Savās mājas “VEF BA Valka” komandu būs iespēja redzēt 12.jūnijā Valka-Valgas pilsētas svētku 3x3 basketbola turnīrā.

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju