Valkas futbolisti uzvar treniņspēlē un meklē brīvprātīgos 1

Turpinot aizvadīt treniņspēlēs, futbola kluba “Valka” spēlētāji otrdien, 20.jūlijā, ar 4:2 (1:1) pārspēja Valgas “Warrior” vienību, informē Valkas kluba “Facebook” lapa.

Visus četrus vārtus valcēniešu labā guva Klāvs Kārkliņš, kurš vairākas reizes nodemonstrēja lieliskas ātruma īpašības, aizmūkot no pretinieku aizsargiem, kamēr ceturtos vārtus guva pēc pretinieku vārtsarga kļūdas.

FC “Warrior Valga” sastāvā šajā spēlē nebija iekļauti vairāki pamatsastāva spēlētāji, kamēr “Valka” vienībā pieredzes uzkrāšanas nolūkos laukumā devās vairāki gados jauni un nepieredzējuši spēlētāji.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs jau šajā svētdienā, 3.līgas ziemeļu zonas spēlē Valkā tiekoties ar FK “Pļaviņas DM”. Spēles sākums pulksten 15:00.

Tikmēr Valkas futbola klubs mājas spēlēm meklē brīvprātīgos, kas varētu pildīt informatora, video operatora, bumbu padevēju un sociālo tīklu speciālista pienākumus. Interesenti lūgti sazināties ar klubu “Facebook Messenger” vai telefoniski, zvanot, rakstot īsziņu, vai ziņu “WhatsApp” aplikācijā uz numuru 26306929.

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Iesaku par brīvprātīgiem tās 5 tantes sētnieces, kurām, pašu atzīstot - naudu nevajag, tikai pliko paldies un pamāt ar roku.

Normāliem cilvēkiem vajag naudu.

pirms 9 dienām, 2021.07.21 22:10

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju