Riteņbraucēji sportiski atpūšas Slīpos

Sestdien, 11. februārī, Smiltenes pagasta Slīpu atpūtas bāzē norisinājās biedrības "Sporta klubs "VeloLifestyle""  ikgadējais pasākums, kurā piedalās VeloLifestyle/SmiltenesBJSS audzēkņi kopā ar saviem vecākiem. 

 Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz pamainījām pasākuma norisi – uzsvaru liekot uz sportiskām aktivitātēm svaigā gaisā, kas ilga trīs stundas. Interesantus un aizraujošus, gan fiziskus, gan prāta, gan komandas saliedētības pārbaudījumus bija sarūpējis Mareks Dombrovskis, cilvēks profesionālis savā jomā. 

 Pēc veiktajiem uzdevumiem Slīpu ezermalā dalībniekus gaidīja uz ugunskura vārīta, karsta un garšiga zupa. Vakara turpinājums notika iekštelpās. Apkopojām rezultātus un apbalvojām komandas. Noslēgumā ar jaukām sarunām pie kūkas gabaliņa atcerējāmies aizvadītās dienas iespaidus, kā arī apspriedām audzēkņu mērķus jaunajai, 2017. gada riteņbraukšanas sezonai, un meklējām atbildes uz jautājumiem par riteņbraukšanas vēsturi. Visa vakara gaitā bija arī iespēja pasildīties ‘’Slīpu’’ pirtiņā.

FOTO - Agnis Melderis


Auto/Moto/Velo

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju