“VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” sportisti ar mērķtiecību un smagu darbu pretim rezultātiem

Jaunajai sezonai gatavojas “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” jaunie riteņbraucēji, kuri aizvadītajā sezonā startēja Latvijas un starptautiskā līmeņa šosejas, kā arī MTB sacensībās. Šajā gadā trenera Agņa Apses vadītie audzēkņi cer sasniegt līdz šim labākos rezultātus, uz kuriem tiecas ar smagu darbu treniņos.

2016. gada sezonā “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” riteņbraucēji no aprīļa līdz novembrim startēja dažāda mēroga šosejas, kā arī MTB un velokrosa sacensībās. Tikai retajās kāds no smilteniešiem neizcīnīja godalgotu vietu. Gūti panākumi arī Latvijas čempionātos šosejā un MTB. Tomēr nav iztikts arī bez rūgtām asarām par neizdevušos startu, vai zaudētu uzvaru pēdējos metros – finiša spurtā. 

Pilnā sparā trenera Agņa Apses vadībā jaunie Smiltenes riteņbraucēji gatavojas 2017. gada sezonai. Treniņi notiek gan ārā, sportistiem aizvadot velo un skriešanas treniņus, gan arī iekštelpās, kur galvenā uzmanība tiek veltīta fiziskās sagatavotības uzlabošanai un braukšanai uz veloruļļiem. 

2017. gada sezonā “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” sportisti plāno startēt lielākajās Latvijas šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās. Jauniešu, zēnu un meiteņu grupās smilteniešu mērķis būs cīnīties par godalgām, kā arī progresēt salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. 

Papildus iedvesmu sportistiem un viņu trenerim dod izcilākie smilteniešu riteņbraucēji – Barselonas Olimpisko spēļu medaļnieks Dainis Ozols, daudzkārtējais Latvijas čempions, profesionālais riteņbraucējs Gatis Smukulis, 1979. gada pasaules junioru čempions treka riteņbraukšanā Gaidis Lapiņš un daudzi citi. Katru gadu pie smilteniešiem viesojas, dalās ar savu pieredzi un iedvesmu dod kāds no labākajiem valsts riteņbraucējiem. Vairākkārt viesojies Gatis Smukulis. Tāpat uz sarunu vakaru pabijis arī 2014. gada Latvijas čempions Andris Vosekalns.

Olimpisko spēļu medaļnieks Dainis Ozols atzinīgi vērtē “VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” darbību. Norādot, ka ir ļoti svarīgi, lai tradīcijām bagātais sporta veids, kāds Smiltenē ir riteņbraukšana, tiktu attīstīts. Ozols arī izceļ Agņa Apses ieguldīto darbu, kurš ar lielu entuziasmu motivē un palīdz attīsties jaunajiem sportistiem. 

Treneris savā un audzēkņu vārdā, vēlas pateikties visiem, kuri ir palīdzējuši un atbalstījuši iepriekšējās sezonās, tādējādi ļaujot attīstīties un pilnveidoties riteņbraukšanas sportam gan Smiltenē, gan Latvijā. Agnis Apse cer uz sekmīgu sadarbību arī turpmāk 

Vienlaikus “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” sportisti un treneris Agnis Apse aicina pievienoties treniņiem jaunus audzēkņus. Treneris aicina zēnus apliecināt sevi, bet meitenes nebaidīties.

Auto/Moto/Velo

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju