“Vudlande” VBL (Smiltenes un Cēsu atklātā čempionātā) cīņas par vietām

7.aprīlī, Smiltenes sporta hallē notika “Vudlande” Vidzemes basketbola līgas (VBL) spēles, kurās izšķīrās vietu sadalījums. 

Spēle par 3.vietu 2.līgā - “99-tie” pret “Grotes”.  Ja spēles pašā sākumā “99-tie” bija veiksmīgāki, tad spēles 2.ceturtdaļā tās vadību pārņēma “Grotes”, iegūstot 5 punktu pārsvaru. 3.ceturtdaļā atkal veiksmīgāki bija "99-tie", taču pēdējā ceturtdaļa atkal izdevās "Grotēm" labāka un viņi uzvarēja ar rezultātu 71:65 un ieguva 3.vietu 2.līgā.

Spēle par 7.vietu  – “Grundzāle” pret “Rakši”. Līdzīgi kā pirmajā spēlē sākumā veiksmīgāki bija vieni (Grundzāle), bet turpinājumā vadību pārņēma otra komanda – “Rakši”, pēc 3.ceturtdaļas jau +15. Pēdējā spēles nogrieznī spēle bija līdzīga un rezultātu īpaši neietekmēja. “Rakši” uzvarēja ar 74:61 un ieguva 7.vietu 1.līgā.

Spēle par 5.vietu – “BK CPSS” pret “KK Valgamaa”.  Diemžēl dažādu iemeslu dēļ cēsnieki nevarēja savākties uz spēli. Līdz ar to viņiem tika piešķirts tehniskais zaudējums 0:20 un komanda “KK Valgamaa” ieguva 5.vietu.

Galvenais dienas notikums pirmā finālspēle - “Vudlande”pret “top!”. Ļoti rezultatīva un saistoša spēle. Pirmajā spēles pusē labāk veicās “Vudlande” komandai 55:43. Otrajā puslaikā svaru kausi nosliecās “top!” komandas pusē. “top!” spēlētāji noturēja nelielu pārsvaru līdz spēles beigām un pabeidza to ar rezultātu 104:101. Trīs punktu pārsvars nozīmē, ka galvenie notikumi vēl priekšā - otrajā finālspēlē.

Sīkāka informācija par spēļu rezultātiem un statistiku pieejama Latvijas basketbola savienības mājas lapā.

“Vudlande” VBL pēdējās spēles notiks, sestdien, 13.aprīlī Smiltenes sporta hallē. Starp spēlēm notiks Slam-Dunk un 3-punktu metienu konkursi spēlētājiem, kā arī meistarības stafetes jaunajiem Smiltenes un Cēsu basketbolistiem. Būs arī konkursi skatītājiem.

11.00 BK Smiltene 35+ pret Metālu pasaule

12.30 punktu metienu konkurss

  Meistarības konkurss jaunajiem basketbolistiem

13.00 PATA Strenči pret Apse

  Slam-Dunk konkurss

15.00 Vudlande pret top!

Sports

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju