Fonds “Viegli” aicina jauniešus piedalīties radošajās nometnēs

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” projekta “Telpas pavasaris” ietvaros aicina 9. - 12. klašu jauniešus piedalīties radošajās nometnēs četrās Latvijas pilsētās: 2016. gada 3. martā – Dobelē, 4. martā – Kuldīgā, 10. martā – Rēzeknē un 11. martā – Valmierā. 

Nometņu mērķis ir veicināt radošo jaunradi, tās ir viena no Imanta Ziedoņa muzeja formām, kas notiek ārpus muzeja faktiskajām robežām.

Nometnēs piedalīsies apbalvojuma “Laiks Ziedonim” laureāti Jurģis Šķilters un Vjačeslavs Kaščejevs, fonda “Viegli” veidotāji un mūziķi. Nometnes četrās Latvijas pilsētās notiks pēc līdzīga scenārija – būs lekcijas un praktiskas nodarbības par dažādo telpas uztveri, fonda “Viegli” mūziķi stāstīs par viņu radošo pieredzi, savukārt jaunieši kopīgi veidos sava reģiona radošo karti.

Nometņu vadītājs Arstarulsmirus: “Piedaloties nometnē, jaunieši varēs uzzināt un piedzīvot to, cik patiesībā mēs dažādi uztveram pasauli. Varēs iepazīties ar citiem radošiem, atvērtiem un ideju bagātiem jauniešiem, lai kopā piedzīvotu improvizāciju un jaunradi komandas ietvaros, kā arī klātienē tikties ar ievērojamiem mūziķiem un zinātniekiem, lai uzdotu jautājumus par viņu panākumu atslēgām un kļūdām sadarbības procesā.”

Lai nokļūtu kādā no radošajām nometnēm, jauniešiem (individuāli vai līdz 3 cilvēku komandā) jāpiedalās radošo darbu konkursā, kas notiek līdz 22. februārim.

Konkursa uzdevumi ir: piedalīties projekta “Telpas pavasaris” pētījumā un izteikt vienu no pētījuma anketas kartē atzīmētajām vietām radošā veidā, izmantojot savus talantus un prasmes – dzejā, dejā, mūzikā, mākslā, fizikā, matemātikā, bioloģijā vai citās jomās.  Konkursa nolikums un papildus informācija pieejama interneta vietnē: http://www.fondsviegli.lv/

Hobiji

Uz Ziemellatvija.lv pilno versiju